[email protected] +38067 650 70 72 +38066 247 78 00
  • uk
  • ru
Усунення конденсату на вікнах

Усунення конденсату на вікнах

Конденсація зміна агрегатного стану речовини з газоподібного у рідкий

На вікнах цей процес відбувається за рахунок контакту теплого насиченого вологою повітря з охолодженою поверхнею склопакету.

Основним фактором утворення конденсату є надлишкова вологість повітря в середині приміщення. Накопичення якої відбувається за рахунок герметизації оселі, та відсутності повітрообміну

Технічно ця проблема вирішується на рівні провітрювання кімнати.

Тому зупинимося більш детально на питанні повітря. Ця стаття є частиною циклу присвяченому проблемам відсутності повітрообміну після проведення енергозаощаджувальних робіт в оселі.

Як відомо з технічних вимог виробників вікон, для забезпечення сталого рівня вологи приміщення, необхідно повністю відкривати вікно на 15-20 хв. Кожні три години. ОК.

Але я ще не зустрічав жодної людини, яка б забезпечувала виконання даної вимоги. Все просто, якщо дотримуватися такого режиму, то зимою можна вилетіти в трубу, сплачуючи рахунки за газ. І задля економії люди нехтують цими рекомендаціями.

З плином часу, Ви починаєте помічати не тільки конденсат на поверхі вікна, а й активний ріст грибкових колоній

Проблему вирішити легко!

Тому задля забезпечення постійного повітрообміну приміщення облаштовують побутову децентралізовану вентиляцію з регенерацією тепла витяжного повітря. Простіше кажучи побутовий провітрювач.

Принцип його роботи полягає у накопичені  тепла витяжного повітря у алюмінієвому акумуляторі, та передачі його притічному. Монтуючи такий пристрій, Ви забезпечуєте активне провітрення з мінімальними втратами тепла.

При умові постійної роботи провітрювача, волога не встигає накопичитися у повітрі, та стабілізується мікроклімат кімнати. І таке явище як конденсат вже неможливо, тому що концентрація пару води у повітрі мінімізована. Також відбувається виведення вологи з стін та стелі, повітря в кімнаті стає легшим, бо за добу проходить певна кількість циклів повної заміни всього об’єму повітря.

Відношення потужності провітрювача та площі кімнати, якщо не вдаватися в тяжкі вентиляційні розрахунки, то показником енергоефективного провітрення є продуктивність до 26м3 (приблизно 1м3  на 1м2 площі). Так само надважливим фактором, який ставлять на перше місце це рівень шуму. Розглядаючи питання енергоефективності, наголошуємо на тому, якщо провітрювач буде потужнішим ніж це необхідно, то Вам доведеться додатково підігрівати надлишкове повітря (енергоефективність втрачається).

Отже резюмуючи дане питання

Ми є виробниками побутових провітрювачів з регенерацією тепла витяжного повітря. Нами розроблено дві моделі – СмартЧойс та СмартСтрім, які відповідають сучасним світовим стандартам у енергозбереженні.

 Філософія нашої компанії полягає у наданні доступних інженерних рішень для вирішення дорогих побутових проблем, які пов’язані з наслідками неправильного або відсутнього повітрообміну в приміщеннях різного призначення, які призводять до появи грибка, концентрації неприємних запахів, погіршення сну. Більше інформації на нашому сайті.

Конденсат на вікнах це перший прояв порушення повітрообміну! Не зволікайте з її вирішенням

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 5 =