[email protected] +38067 650 70 72 +38066 247 78 00
  • uk
  • ru
Усунення грибка на поверхнях

Усунення грибка на поверхнях

Прояв грибку це остання стадія порушення повітрообміну в приміщенні

Розглянемо один з найбільш поширених прикладів виникнення, розвитку і знищення грибку в будинку. Умовою цього опису є те, що не має порушення конструкцій стіни та гідроізоляції об’єкту.

Для початку заглибимося в не такі далекі часи Радянського Союзу. Коли проблема наявності грибка на стінах була менш поширена. Виникає питання чому, що змінилося з того часу?

Відповідь дуже проста, тому що раніше не було проблем з вентиляцією у квартирі. Начебто і самої вентиляції і не було. Ніхто не встановлював провітрювачів та грибок не був такою епідемією.

Чому?

У той час у проектах квартир була закладена природна вентиляція, яка складалася з центрального вентиляційного каналу, ,який знаходиться на кухні та у ванній кімнаті. Він витягував повітря з приміщення, створюючи розрідження (інфільтрація, кому цікаво, може знайти у гугл  цей термін), і вже саме приміщення засмоктувало повітря з вулиці через віконні і дверні щілини.

А в теперішній час, впроваджуючи енергозаощаджувальні заходи будинків, що по суті є  консервуванням приміщенням, щоб не дай Бог дорогоцінне тепло не втекло, власники помешкань зовсім не звертають увагу на відсутність цієї самої інфільтрації.

Вирішенням цієї проблеми є наступні кроки, і якщо їх дотримуватися -

Ви востаннє змиватимете грибок.

Для початку налаштуйтеся на думку, що не існує миттєвих методів видалення грибка. Люди, які зіткнулися з цією напастю можуть роками замивати плями хлоркою (один з найбільш простих, але дієвих методів). Але ось момент, грибок знову і знову з’являється через місяць, три, рік.  Це відбувається через те, що замиваючи грибок, Ви вирішуєте наслідки проблеми, а не саму проблему. Вона ж полягає у порушенні повітрообміну в приміщенні, що в свою чергу призводить до накопичення вологи у конструкціях.

Для того, щоб вивести зайву вологу та осушити поверхні необхідно змонтувати провітрювач з регенерацією тепла з витяжного повітря. Це дасть змогу налагодити процес постійного повітрозаміщення, та зберегти до 80% тепла завдяки алюмінієвому акумулятору.

Наступним кроком є фізичне знищення осередків грибкових колоній. Який хімічний засіб обрати, це вже на Ваш розсуд, але перебувати у домі під час проведення даних робіт не рекомендується, бо зазвичай люди не звертаються до спеціалістів, а власноруч усувають грибок їдкими засобами.

На що очікувати при дотриманні запропонованого алгоритму виведення грибка?

1

Як я вже говорив, це востаннє Ви замиєте грибок.

2

Налагодите повітрозаміщення в приміщенні і воно почне `` дихати ``

3

Виконавши пункт 2, Вам лишається тільки чекати, поки провітрювач стабілізує рівень вологи. Адже при грибку сирість потрапляє глибоко в конструкцію стіни, і для її виведення має пройти місяць - два

4

До цих порад прислухалося вже більше 200 наших клієнтів. Які зрозуміли, що лікування ``симптомів`` не лікує причину

Чим ми можемо допомогти Вам

Ми є виробниками  приладів для енергозберігаючої деценталізованої вентиляції СмартЧойс та СмартСтрім

Водночас ми є спіціалістами з запровадження систем децентралізованої вентиляції. Наша діяльність полягає у вирішенні наслідків термоізоляціїї будівель. Тому звертаючись до нас, ми гарантовано допоможемо вирішити проблему утворення грибку, та супутньо багато інших, які пов’язані з герметизацією приміщень

За останні два роки ми успішно здали понад 600 об’єктів різної складності. Починаючи від локальної вентиляції спальних кімнат, закінчуючи великими офісними приміщеннями. Це доводить, що розроблена нами система вентиляції виконує свої функції.

Грибок велика проблема, яка має погані наслідки!  Не зволікайте з її вирішенням.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 3 =