[email protected] +38067 650 70 72 +38066 247 78 00
  • uk
  • ru
Виведення неприємного запаху

Виведення неприємного запаху

Кожен стикався з тим, що заходячи в квартиру або будинок, він відчував індивідуальний запах приміщення, і не завжди він був приємним.

Наявність запаху – це наслідок поганого повітрообміну. Літом це питання можна вирішити, залишивши відкритими вікна. Але нажаль неможливо лишати їх постійно відкритими через питання безпеки. Якщо ваше помешкання знаходиться на першому поверсі, або це приватний будинок, то злодіям не складе труднощів у нього потрапити. Або навпаки, якщо помешкання у багатоповерховому будинку, то будуть постійні протяги, а при наявності домашнього улюбленця, або дитини існує ризик нещасного випадку.

Зимою ж відкрите вікно призводить до втрати тепла і грошей на обігрів, хіба дарма тоді утепляти стіни?

Джерела неприємного запаху

1

Домашні тварини

Нажаль домашній улюбленець, незалежно від догляду, є джерелом неприємного запаху. Не має значення чи кіт у Вас чи собака, іноді трапляються неприємні моменти пов’язані з їхньою життєдіяльністю…

2

Старі меблі

Старі речі накопичили в собі запах років. Та якщо є проблема у тому, щоб їх позбутися, чи вони дуже потрібні (зазвичай старші люди не люблять розставатися з потрібними речима).

3

Сусіди

Комусь просто не пощастило з сусідом, якому байдуже, що “аромати” його квартири проходять крізь шпарини у сіні

4

Курять у квартирі

Як би не провітрювали і не курили у “форточку”, запах сигарет дуже їдкий і швидко розповсюджується по дому

Для вирішення проблем з накопиченим запахом монтують спеціальні стінові провітрювачі з утилізацією тепла витяжного повітря. Ці пристрої оснащені теплообмінником, який забезпечує підігрів притічного повітря за рахунок тепла витяжного. Після облаштування квартири або будинку децентралізованою вентиляцією  відновиться повітрообмін, збалансується рівень вологи та  повітря іонізується за рахунок негативно заряджених іонів.

Тобто виведення неприємного запаху відбудеться одночасно з рішенням супутніх проблем викликаних теплоізоляційними роботами.

Для правильного облаштування системи децентралізованої вентиляції потрібно врахувати багато дрібних нюансів, а основне підібрати правильний рекуператор, адже без фахової інженерної консультації Ви можете витратити зайві кошти, підібравши не той провітрювач, який потрібен Вам.

Наша компанія професійно займається облаштуванням децентралізованою вентиляцією.  В той самий час ми є виробниками провітрювачів з регенерацією тепла SmartChoice. Нами та нашими партнерами вже втілено сотні проектів по облаштуванню децентралізованої системи вентиляції. Більше про нашу діяльність та наші вироби можна дізнатися на сайті, або звернувшись до нас у будь-який зручний спосіб. Ми несем відповідальність за кожне звернення та кожний окремий випадок, незважаючи на ваше регіональне розміщення.

Не обмежуйте себе у свіжості у кімнаті

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × two =