Рекуператор SmartStream M150 Класік

ЦІНА


Круглий

SmartStream М 150 Класік

4400грн

SmartStream М 150 Класік Детально
Внутрішній модуль
Внутрішній модуль

Складається з двох вентиляторів, балансувальної діафрагми, необхідної електроніки та Wi-Fi модулем для керування

Алюмінієвийй теплоакумулятор
Алюмінієвийй теплоакумулятор

Алюмінієвийй теплоакумулятор з підвищенним рівнем теплообміну, аникорозійним оксидним покриттям та додатковим ефектом фільтрації від пилу.

Зовнішня решітка
Зовнішня решітка

Виконана з алюмінію, оздоблена антимоскітною сіткою з нержавіючої сталі. Не збільшує шум з вулиці, не іржавіє, легка у монтажі.

Вентиляційний канал
Вентиляційний канал

Дозволяє монтувати рекуператор на місці. Можливе виконання довжиною до 1,5м. Стандартна довжина 63 см.

Технічні характеристики рекуператора SmartStream M150 Класік

Керування

Ручне керування

Продуктивність

рекуператора 25 м3/год.

Діаметр отвору

162 мм

Шумове навантаження

19 дБ

Технічні характеристики рекуператора SmartStream M150 Класік
Режими роботи

Один оптимізований режим

Товщина стіни

350-1000мм

Споживча потужність

2,5 Вт/год.

ККД

64-90%

Рекуператор СмартСтрім М150 Класік довершене переродження рекуператора СмартЧойс, котрий завоював прихільність більше 1000 сімей у різних куточках України. Адже ми спеціалізуємося на побутовому провітрюванні і докладаємо максимальних зусиль для зменшення шуму від роботи приладів, розробляємо надійну конструкцію і використовуємо виключно високоякісні комплектучі, багато з яких виготовляємо на власному обладнанні.

Завдяки використанню алюмінієвого теплонакопичувача в поєднанні з налаштуваннями часу роботи та швидкістю вентиляторів досягнуто максимальний на данний час показник поверненого тепла.


Питома теплоємність алюмінію 920 Дж/кг, кераміки 750-790 Дж/кг. Дані показники свідчать про те, що фізично алюміній має здатність акумулювати більшу кількість тепла ніж кераміка.


Ми комплектуємо наші провітрювачі двома сучасними вентиляторами на гідродинамічних підшипниках, які зменшують рівень шуму і мають підвищений ресурс роботи, в середньому в 4 рази більше, ніж у реверсивних.

Використання 2-х вентиляторів дають Вам можливість забезпечити повноцінне збалансоване провітрювання монтуючи один прилад в кімнаті. Багато виробників заявляють про необхідність монтажу 2-х рекуператорів в одній кімнаті, то тій причині, що використовують тільки 1 вентилятор, який за своїми характеристиками не може створити збалансований повітрообмін.

Відмінною особливістю нового модельного ряду Рекуператорів SmartStream – стала просунута система діафрагмового балансування діаметру отвору вентиляційного каналу. Ця система допоможе Вам зберегти ще більшу кількість тепла, зменшить вплив сильного вітру на приміщення і дасть можливість легко і швидко закрити рекуператор при критичних температурах. Ця функція уперше реалізована в рекуператорах не лише українського виробництва, але і світових брендів таких як Mitsubishi, Vaillant. Так, що тепер якщо у Вас сильний витяжний канал у квартирі або вітряна сторона ваш мікроклімат буде значно більше захищеним.

1
Енергозберігаючий режим

Стандартний режим з продуктивністю у 25м3 в годину. Час роботи циклу 70 секунд. Шумове навантаження 19Дб. Пауза між циклами 10 секунд

2
Балансувальна діафрагма

Особливий механізм, котрий дає можливість зменшити вплив вітру або холодного повітря на кімнату. За її допомогою можно налаштувати рекуператор для кімнат від 10 м2

Температура повітря в кінці приточного циклу відносно зовнішньої

Наведіть курсором на показник зовнішньої температури, який вас цікавить, щоб побачити температуру притічного повітря. Хочемо підкреслити, що цей показник продемонструє мінімальну температуру у кінці приточного циклу.

ККД алюмінієвого теплоакумулятора СмартСтрім

ККД теплоакумулятора змінюється в залежності від зовнішньої температури повітря. Зверніть увагу на те, що показник у 90% досягається лише при плюсовій температурі.