Рекуператор SmartStream M150 WI-FI

ЦІНА


Круглий

SmartStream М 150 WI- FI

5500грн

SmartStream М 150 WI- FI Детально
Квадратний

SmartStream М 150 WI- FI

5500грн

SmartStream М 150 WI- FI Детально
Внутрішній модуль
Внутрішній модуль

Складається з двох вентиляторів, балансувальної діафрагми, необхідної електроніки та Wi-Fi модулем для керування

Алюмінієвийй теплоакумулятор
Алюмінієвийй теплоакумулятор

Алюмінієвийй теплоакумулятор з підвищенним рівнем теплообміну, аникорозійним оксидним покриттям та додатковим ефектом фільтрації від пилу.

Зовнішня решітка
Зовнішня решітка

Виконана з алюмінію, оздоблена антимоскітною сіткою з нержавіючої сталі. Не збільшує шум з вулиці, не іржавіє, легка у монтажі.

Вентиляційний канал
Вентиляційний канал

Дозволяє монтувати рекуператор на місці. Можливе виконання довжиною до 1,5м. Стандартна довжина 63 см.

Технічні характеристики рекуператора SmartStream M150 Wi-Fi

Wi-Fi керування

керування з смартфону, ноутбука, планшета

Продуктивність

рекуператора 16, 25, 50 м3/год.

Діаметр отвору

162 мм

Шумове навантаження

10, 19 , 25 дБ

 Технічні характеристики рекуператора SmartStream M150 Wi-Fi
Режими роботи

нічний, енергоефективний, витяжка

Товщина стіни

280-1000мм

Споживча потужність

2,5 Вт/год.

ККД

64-90%

Рекуператор СмартСтрім М150 шостого покоління, має вбудований WI-FI модуль, завдяки якому ви можете здійснювати управління приладом використовуючи мобільний телефон, планшет або ноутбук. Це нова ера керування рекуператорами, по скільки раніше доступним було тільки управління з пульта, який часто втрачався і є символом минулого, що йде. Тепер пульт завжди з Вами.

Ми комплектуємо наші провітрювачі двома сучасними вентиляторами на гідродинамічних підшипниках, які зменшують рівень шуму і мають підвищений ресурс роботи, в середньому в 4 рази більше, ніж у реверсивних.

Використання 2-х вентиляторів дають Вам можливість забезпечити повноцінне збалансоване провітрювання монтуючи один прилад в кімнаті. Багато виробників заявляють про необхідність монтажу 2-х рекуператорів в одній кімнаті, то тій причині, що використовують тільки 1 вентилятор, який за своїми характеристиками не може створити збалансований повітрообмін.

Відмітною особливістю нового модельного ряду Рекуператорів SmartStream – стала просунута система діафрагмового балансування діаметру отвору вентиляційного каналу. Ця система допоможе Вам зберегти ще більшу кількість тепла, зменшить вплив сильного вітру на приміщення і дасть можливість легко і швидко закрити рекуператор при критичних температурах. Ця функція уперше реалізована в рекуператорах не лише українського виробництва, але і світових брендів таких як Mitsubishi, Vaillant. Так, що тепер якщо у Вас сильний витяжний канал у квартирі або вітряна сторона ваш мікроклімат буде значно більше захищеним.

1
Енергозберігаючий режим

Стандартний режим з продуктивністю у 25м3 в годину. Час роботи циклу 70 секунд. Шумове навантаження 19Дб. Пауза між циклами 10 секунд

2
Нічний режим

Оптимізований режим, чудово підходить для сну, оскільки створює набагато менше шуму. Особливістю цього режиму є те, що ми не просто зменшили кількість обертів вентилятора, а і продовжили час їх роботи. Це дало перевагу у кількості тепла, яке вдається зібрати в алюмінієвому теплоакумуляторі.

Продуктивність 16м3 в годину. Шумове навантаження 10 дБ

3
Режим витяжки

Якщо вам необхідно терміново видалити неприємний запах, або ж просто вивести повітря на вулицю, то використання режиму витягу допоможе впоратися із завданням.

Вам досить підключитися до рекуператора і задати час роботи режиму. Він має захист, і обмежений в часі, після проходження витяжного циклу, рекуператор самостійно продовжить роботу в попередньому режимі.

Продуктивність 50 м3 в годину. Шумове навантаження до 25 дБ.

4
Балансувальна діафрагма

Особливий механізм, котрий дає можливість зменшити вплив вітру або холодного повітря на кімнату. За її допомогою можно налаштувати рекуператор для кімнат від 10 м2

Температура повітря в кінці приточного циклу відносно зовнішньої

Наведіть курсором на показник зовнішньої температури, який вас цікавить, щоб побачити температуру притічного повітря. Хочемо підкреслити, що цей показник продемонструє мінімальну температуру у кінці приточного циклу.

ККД алюмінієвого теплоакумулятора СмартСтрім

ККД теплоакумулятора змінюється в залежності від зовнішньої температури повітря. Зверніть увагу на те, що показник у 90% досягається лише при плюсовій температурі.