Вентиляція класу

Хотілося б максимально лаконічно розглянути питання, що стосується провітрювання шкільних класних кімнат, проте сучасні реалії вимагають від нас зупинитися на цій темі більш докладно. Ні для кого не секрет, що в нашій країні нові навчальні заклади відкриваються раз на декілька років, і всі ці події настільки великого масштабу, що навіть голови держави бувають присутніми при цьому.

На жаль, у деяких випадках ми змушені миритися з тим фактом, що діти ходять до шкіл, побудованих і спроектованих задовго до народження їхніх батьків. У ті часи не надто переймалися функціональністю таких об’єктів. Що ж стосується вентиляції навчальних класів, то вона зводилася до 10-хвилинного провітрювання приміщення. До речі, при будівництві спеціально враховувалося, що вентиляція в класі повинна здійснюватися саме шляхом короткого провітрювання перед уроком.

Минуло кілька десятків років і єдиною зміною став той факт, що навіть самостійне провітрювання майже повністю виключили. Це пов’язано з тим, що ціни на комунальні послуги стрімко зросли, а часте відкривання вікон призводить до великих втрат тепла в зимовий період.

Як же забезпечити достатню вентиляцію без відкривання вікон і значних тепловтрат? Формально бюджет системи вентиляції школи оцінюється мільйонами гривень, однак на практиці діти змушені постійно дихати переробленим повітрям. Через високу концентрацію СО2 воно вповільнює розумові процеси, знижує концентрацію уваги та збільшує ризик підхопити якийсь вірус, що передається повітряно-крапельним шляхом. Це означає, що умови в сучасних класах шкідливі не лише для якості отриманої освіти, але й для здоров’я.

На щастя, в наш час існують технології, що дозволяють покращити мікроклімат у приміщенні. Кращий вихід – це монтаж стінового рекуператора СмартСтрім, який забезпечує примусове провітрювання та при цьому повертає більшу частину тепла.

Для забезпечення базових потреб у заміщенні повітря достатньо змонтувати систему з кількох провітрювачів, які за одну добу кілька разів проведуть оновлення повітря, завдяки чому ваші діти прийдуть до свіжого класу.

Наша компанія спеціалізується на виробництві рекуператорів, які монтуються в житлових приміщеннях, де гостро стоїть питання тихої роботи приладів. Ми можемо з упевненістю заявити, що наші навіть найпотужніші рекуператори не створюватимуть галасу, що відволікає, та не будуть негативно впливати на навчальний процес.

Завдяки поєднанню функціональності, безпеки, ціни та якості рекуператорів СмартСтрім перед вами відкривається можливість вирішити проблему низької якості повітря в класному приміщенні та убезпечити своїх дітей.

Більше про можливості наших приладів і сфери їхнього використання можна дізнатися на сторінках нашого сайту.