FAQ

У Вас виникли питання?


Знайдіть ваше питання у списку, якщо ж воно відсутнє, то задайте його нам, заповнивши форму.

Ми дамо відповідь у короткі терміни.

FAQ


Побутові рекуператори SmartСhoice і SmartStream виробляються нами у Львові. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти більшу частину комплектації своїми силами. Що в свою чергу дає нам можливість утримувати стабільну ціну на протязі декількох років, не залежно від валютної та економічної ситуації в країні. При цьому якість виробленого провітрювача завжди на висоті.


Функцією догріву облаштовують класичні двотрубні рекуператори. Це зумовлено обмерзанням теплообмінника у зимовий період. Тому їх комплектують додатковою функцією витяжка + підігрів. І ці технологічні рішення входять у вартість продукту та збільшують енергонавантаження.

Ми відмовилися від підігріву повітря з використанням електрики, оскільки нашим завданням є доставка живого повітря в приміщення, а як відомо ТЕН змінює енергетичний заряд припливного повітря, чим руйнує природну насиченість припливного повітря негативно зарядженими іонами.

В нас щє не було жодного звернення через виведення з ладу провітрювача через обмерзання.


Рекуператори не виконують функції фільтрації повітря. Наявність фільтра в реверсивному рекуператорі суперечить логіці. Оскільки повітря подається та виводиться через один канал, то при фільтрації витяжного повітря весь бруд і шкідливі елементи залишаються та накопичуються у фільтрі, при зміні режиму на притік, ті елементи повертаються у помешкання.

Якість атмосферного повітря у 25 разів вища, ніж кімнатного.


У випадку, якщо у Вас є алергіки в сім’ї, то Вам необхідно ставити спеціальну притічну установку з сучасною багатоступеневою системою фільтрів. Зверніться до нас і ми проконсультуємо як вирішити це питання, адже Ваше здоров’я для нас важливіше.


Єдиною перешкодою в монтажі рекуператора є відсутність отвору в стіні, яка розмежовує Ваше приміщення і вулицю. Це питання вирішується шляхом буріння отворів необхідного діаметра (162 або 112 мм )

Оскільки SmartChoice в стандартній комплектації розрахований на зовнішній монтаж, і ми дуже часто стикаємося з замовниками, у яких квартира знаходиться вище першого поверху. Для таких випадків є модифікація під внутрішній монтаж, що дозволяє без зайвих витрат і не піддаючи ризику монтажника, швидко і безпечно встановити провітрювач з середини приміщення.

У випадку якщо Ви вирішили самостійно встановити рекуператор, потрібно дотримуватися обов’язкових умови монтажу

  • Обов’язкове збереження нахилу каналу у бік вулиці. Кут 3 градуси.
  • Мінімальна товщина стіни 350мм
  • Монтаж повинен відбуватися в найвищій точці стіни, оскільки тепле повітря накопичується зверху, а холодне знизу приміщення, і таким чином відбувається забір максимально теплого повітря, який прогріває тепло акумулятор, а припливне з меншою температурою, опускається вниз. Що дозволяє досягти максимальної теплової продуктивності і забезпечити правильну циркуляцію повітря.
  • Небажаний монтаж на кухні без витяжки, так як тепло акумулятор не розрахований на забруднення жирами. Якщо у Вас є витяжка над плитою, то необхідно на час її роботи відключати провітрювач, це допоможе поліпшити якість роботи витяжки, вона буде забирати повітря з SmartChoice. При необхідності надаємо інструкцію по синхронізації цих двох приладів.
  • Мінімальна товщина стіни 350мм.

Заборонений монтаж в одному приміщенні з газовими димохідними опальвальними приладами (димохідний котел, піч, камін)


Гарантія на SmartChoice становить один рік, ресурс роботи вентиляторів 15 років.

Процедура взяття на гарантію відбувається шляхом реєстрації серійного номера (розташований в кишені для проводу) на офіційному сайті. У разі несправності звертатися до виробника і вказати серійний номер приладу. Якщо збій відбувся із-за браку будь – якого елемента, то ми змінюємо внутрішній модуль. Статистика гарантійних звертань за 2016 рік склала 0.005% від числа змонтованих рекуператорів.

Інші питання


У нас часто запитую, чим SmartChoice та SmartStream відрізняються від інших рекуператорів.

  1. Принцип вилучення тепла з витяжного повітря.
  2. Теплообмінником, він у нас алюмінієвий.
  3. Комплектацією вентиляторів.

Зазвичай ставлять один вентилятор, який працює у реверсному режимі. Дані вентилятори не розраховані на такий режим роботи, це спричиняє швидке зношення крутного механізму. Напротивагу цьому ми комплектуємо двома вентиляторами на гідродинамічних підшипниках, які мають ресурс роботи до 150 тис годин, і не вступають у конфлікт, оскільки кожен вентилятор працює у напряпрямку, який є природній для конструкції лопастей.

По скільки наші провітрювачі спочатку розроблялися для побутових цілей, то в них стандартно запрограмований один оптимальний режим, який забезпечує найвищу продуктивність і найнижчу шумове навантаження серед інших представників ринку.

Завдяки доступній ціні можна забезпечувати провітрювання великих приміщень. Наприклад: один з наших клієнтів захотів провітрювання в офісі 100м2 і кількістю працівників до 15 осіб, для початку поставили 4 шт, чого цілком вистачило і клієнт залишився задоволений, адже це допомогло заощадити досить велику суму грошей.

Так само SmartChoice був розроблений на основі досвіду роботи з іншими рекуператорами, ми визначили всі необхідні характеристики для провітрювання і комфортної експлуатації, і зробили щоб він працював, а Ви відпочивали, насолоджуючись свіжістю приміщення. Включив і забув про ті проблеми, які були з повітрям до появи нашого SmartChoice.

Ну і звичайно індивідуальний підхід до всіх клієнтів. Паралельно з виробництвом ми професійно займаємося децентралізованої вентиляцією. З цього надаючи нам план об’єкта, будьте впевнені, що ми зробимо все як книжка пише, тільки враховуючи сучасні технологічні рішення.

Гарантійними зобов’язаннями перед нашими клієнтами.

Ми ведемо відкриту політику інформування про наші вироби. Наша місія – надати інженерне, а не маркетингове рішення проблеми.


Досить часте питання. Відповідь на нього може дати тільки власник Смарт рекуператора. З точки зору безпеки приладу, переохолодження приміщення, або іншого фактору, проблем не виявлено, в разі якщо не вимикати.

Але якщо Ви вже прожили хоча б два тижні з Смартом, то вимикаючи його на тривалий період, Ви будете неприємно здивовані по приїзду якістю повітря. По скільки вже звикнете до свіжості в приміщенні.

Тому якшо раз не спробуєте, то не зможете взнати цю відповідь.


Вентиляція в цих приміщеннях повинна бути виключно витяжна. Ні в якому разі не монтуйте припливно-витяжні установки в ці місця.

Для вентиляції сан вузлів і ванн/душових використовуються звичайні вентилятори. Для ванни бажано вибрати вентилятор з датчиком вологи, оскільки ці вентилятори вмикаються тільки коли це необхідно, чим не охолоджують приміщення. У разі якщо відсутня вент канал, потрібно пробурити отвір діаметром 100мм, вставити трубу, зворотний клапан і вентилятор. Щоб вітер не продував клапан потрібно укомплектувати його свинцевим грузиком.

Запитай у нас

Ім'я *

Ваш Email *

Категорія

Ваше питання