Рекуператор SmartStream M150 Wi-Fi Pro

ЦІНА


Круглий

SmartStream М 150 WIFI PRO

7000грн

ХІТ ПРОДАЖ SmartStream М 150 WIFI PRO Детально
Квадратний

SmartStream М 150 WIFI PRO

7000грн

ХІТ ПРОДАЖ SmartStream М 150 WIFI PRO Детально
Внутрішній модуль
Внутрішній модуль

Складається з двох вентиляторів, балансувальної діафрагми, необхідної електроніки та Wi-Fi модулем для керування

Алюмінієвий теплоакумулятор
Алюмінієвий теплоакумулятор

Алюмінієвийй теплоакумулятор з підвищенним рівнем теплообміну, аникорозійним оксидним покриттям та додатковим ефектом фільтрації від пилу.

Зовніщня решітка
Зовніщня решітка

Виконана з алюмінію, оздоблена антимоскітною сіткою з нержавіючої сталі. Не збільшує шум з вулиці, не іржавіє, легка у монтажі.

Вентиляційний канал
Вентиляційний канал

Дозволяє монтувати рекуператор на місці. Можливе виконання довжиною до 1,5м. Стандартна довжина 63 см.

Технічні характеристики рекуператора SmartStream M150 Wi-Fi PRO

Wi-Fi керування

зі смартфона, планшета або ноутбука

Продуктивність

рекуператора 16, 25, 50 м3/год.

Діаметр отвору

162 мм

Шумове навантаження

14, 19 , 25 дБ

Технічні характеристики рекуператора SmartStream M150 Wi-Fi PRO
Режими роботи

9 варіантів роботи та налаштувань

Товщина стіни

350-1000мм

Споживча потужність

2,5 Вт/час

ККД

64-90%

Рекуператор СмартСтрім М150 шостого покоління, оздоблений WI-FI модулем, завдяки якому ви можете здійснювати управління приладом використовуючи мобільний телефон, планшет або ноутбук. Це нова ера управління провітрювачами, оскільки раніше доступним було тільки управління з пульта, який часто губився, і є символом минулого, що йде. Тепер пульт завжди з Вами.

Це перший розумний побутовий рекуператор на ринку . У цій моделі ми зробили доступним ряд корисних функцій, спрямованих на збільшення комфорту в приміщенні і управлінні рекуператором СмартСтрім М 150 Pro.

Управління здійснюється з будь-якого приладу, який має Wi-Fi модуль. Тобто Вам не доведеться шукати пульт, адже він буде завжди з Вами в мобільному телефоні, планшеті або ноутбуці.

Принцип роботи грунтується на поперемінному включенні вентиляторів на витяг і приплив.

На початку циклу включається витяжний вентилятор, який виводить перероблене і забруднене повітря на вулицю.

При цьому алюмінієвий акумулятор знімає максимальну кількістьі тепла з повітря, що видаляється, і прогрівається упродовж запрограмованого часу, який залежить від режиму роботи. Після слідує невелика пауза для того, щоб повітря яку залишилося в каналі не змішувалося з припливним.

Включається припливний вентилятор і подає свіже повітря з вулиці, яке проходить через теплоаккумулятор і підігрівається. Дані по температурі і ККД акумулятора приведені нижче в діаграмах.

Особливістю є те, що ми комплектуємо СмартСтріми двома вентиляторами, що дає можливість уникнути великого дисбалансу припливного і витяжного повітря, яке є присутнім в рекуператорах з одним реверсивним вентилятором. Використання в конструкції одного вентилятора є причиною маркетингових маніпуляцій з парним монтажем реверсивних рекуператорів.

Рекуператори SmartStream серії Pro оснащені рядом датчиків, які керують провітрювачем залежно від умов освітлення і температури у середині приміщення.

Завдяки датчику освітлення рекуператор самостійно може переходити в нічний режим, а інтенсивність освітлення можна регулювати вручну. Тобто коли в кімнаті буде темно, рекуператор автоматично перейде в режим зі зниженим шумом. Ми розробили спеціальний режим для роботи під час сну, не обмежуючись зменшенням швидкості вентиляторів, а створивши окрему програму роботи з урахуванням максимального прогрівання теплоаккумулятора.

Датчик температури дає можливість задати нижню температуру приміщення при якій СмартСтрім перейде в режим з меншою продуктивністю, що дасть можливість не охолоджувати приміщення.

Впроваджений режим турбо провітрювання – спеціальний режим роботи, який виведе рекуператор на максимальну продуктивність (50м3) і дасть можливість замінити увесь об’єм повітря в короткі терміни. Цей режим має обмеження за часом, тому якщо Ви забудете поміняти режим роботи, то рекуператор сам перйде в стандартну продуктивність 25м3/година.

Рішенням для спалень став спеціальний режим сну. Ця функція буде корисною для людей, які мають порушення сну і не можуть заснути за наявності сторонніх звуків. У режимі Сон рекуператор СмартСтрим М 150 Pro зробить паузу на заданий час, і Ви зможете спокійно заснути.

Ми розробили і впровадили інноваційну систему регуляції повітряного потоку -балансувальну діафрагму.

Вона дає можливість провести зменшення діаметру вентиляційного каналу використовуючи спеціальну діафрагму. Перевагою діафрагми є те, що вона не руйнує структуру потоку не створює турбулентності в каналі, завдяки цьому при сильних поривах вітру або у випадку якщо є сильний центральний витяжний канал, Ви зможете зменшити їх вплив шляхом зменшення діаметру самого рекуператора. Так само ця система допоможе швидко перекрити рекуператор при низькій зовнішній температурі і налаштувати роботу провітрювача для малих кімнат, для запобіганню тепловтрат.

Рекуператор SmartStream M150 Pro допоможе Вам вирішити ряд важливих проблем пов’язаних з утепленням і герметизацією приміщень, збереже оселю від появи грибка, осушить приміщення.

1
Енергозберігаючий режим

Стандартний режим з продуктивністю 25м3/год. Час роботи циклу 70 сек. Пауза між циклами 10 сек. Шумове навантаження 19 Дб

2
Нічний режим

Оптимізований режим, чудово підходить для сну, оскільки створює набагато менше шуму. Особливістю цього режиму є те, що ми не просто зменшили кількість обертів вентилятора, а і продовжили час їх роботи. Це дало перевагу у кількості тепла, яке вдається зібрати в алюмінієвому теплоакумуляторі.

Продуктивність 16м3 в годину. Шумове навантаження 10 дБ

3
Турбо-провітрювання

Цей режим дасть можливість провести термінове провітрювання приміщення. Забезпечує повноцінний витяг і приплив. Працює від 5 до 35 хвилин, після проходження заданого ліміту роботи, рекуператор автоматично перейде в попередній режим роботи.

Продуктивність витяг/приплив 50 м3 в годину. Шумове навантаження 25 дБ.

4
Режим Сон

У випадку якщо робота рекуператора заважає заснути вам надана можливість поставити його на паузу, чим самим забезпечити собі комфортний процес засинання. Після паузи рекуператор перейде в попередньо заданий режим роботи.

5
Змінна продуктивність

Призначений для ручного регулювання продуктивності в енергоощадному діапазоні від 18 до 25 м3/год

6
Датчик освітлення

Призначений для автоматичного переходу в нічний режим. Все, що вам необхідно  – це налаштувати його чутливість.

7
Датчик температури

Виставите мінімальну температуру приміщення, і якщо її значення опуститься нижче, то рекуператор почне свою роботу в аварійному режимі. Особливо корисна функція, оскільки не потребує додаткових елементів підігріву. Вона збереже ваше тепло.

8
Авто режим

Виберіть пункт Авто і введіть параметри вашого приміщення. Рекуператор СмартСтрім самостійно підбере необхідну продуктивність для енергоефективного провітрювання.

9
Балансувальна діафрагма

Особливий механізм, котрий дає можливість зменшити вплив вітру або холодного повітря на кімнату. За її допомогою можно налаштувати рекуператор для кімнат від 10 м2

Ми чесно оцінюємо рекуперативні можливості наших приладів, і тому не приховуємо реальних цифр.

Температура повітря в кінці приточного циклу

Приведені дані показують температуру до якої охолодиться повітря у кінці припливного циклу. На початку циклу температура варіюється від 18… 21оС, , залежно від кімнатної. Розрахунок проводився відносно показника внутрішньої температури 20оС

ККД алюмінієвого аккумулятора СмартСтрім

ККД теплоаккумулятора змінюється в залежності від температурних умов на вулиці. Хочемо підкреслити, що показник у 90% досягається тільки при плюсовій температурі.