Вентиляція будинку

Вентиляція в приватному будинку – це не лише питання комфорту, але й спосіб запобігти багатьом проблемам, які можуть бути викликані монтажем металопластикових вікон та утепленням фасаду будівлі.
Існує 2 типи вентиляції: централізована та децентралізована. Короткий огляд на них можна прочитати в цій статті.
Зараз ми хочемо більш детально описати систему децентралізованої вентиляції з тієї причини, що ця тема не до кінця розкрита, а організація такого провітрювання є чудовою альтернативою дорогій системі, що працює на основі центрального рекуператора.
Зазвичай до наших послуг із організації провітрювання кімнат звертаються люди, які близько двох років тому провели заміну вікон і зробили ремонт. За цей час через відсутність обміну повітря в них почали з’являтися грибок, сирість, затхлість у приміщеннях і, як наслідок, виникли проблеми зі сном.

Єдиним правильним рішенням при готовому ремонті є монтаж стінового рекуператора. Пов’язано це з тим, що організувати централізовану вентиляцію в такому випадку вже неможливо. Така система монтується винятково в процесі ремонту, оскільки займає досить багато простору.

По суті, дана система дає можливість розглядати комплексну систему вентиляції в розрізі окремих кімнат і поступово вентилювати потрібні приміщення, відштовхуючись від їхньої площі та призначення:

  • Провітрювання вітальні
  • Провітрювання дитячої
  • Провітрювання гаража
  • Провітрювання гардероба
  • Провітрювання спальні

Вище представлені найпоширеніші запити, з якими до нас звертаються клієнти. Спираючись на ваші індивідуальні потреби та вподобання, ми грамотно підберемо відповідну модель провітрювача для конкретного об’єкта

Для того, щоб ознайомиться з різними типами рекуператорів, радимо прочитати цю статтю. У ній ви дізнаєтеся про класифікацію та принципи утилізації тепла витяжного повітря.

Також ви можете звернутися до нас за консультацією. Наші фахівці постараються доступно розповісти про всі особливості даної системи, яка має свої плюси та мінуси.
Відомо, що всі проблеми, пов’язані з вентиляцією кімнат, виникають через їхню повну герметизацію. Проте площа та призначення цих приміщень можуть бути різноманітними, тому на 100% передбачити ефект від установленої системи провітрювання неможливо. Це означає, що без кваліфікованої консультації фахівців просто не обійтися.
Більше інформації про створення здорового мікроклімату в приміщенні та загальні рішення проблем, пов’язаних із вентиляцією, ви можете дізнатися в нашому блозі.