Вентиляція офісу

При облаштуванні вентиляції в офісі стандартним рішенням є монтаж централізованого рекуператора. Проте для реалізації такого проекту існує кілька перешкод, які не завжди можна легко усунути.

Стандартна вентиляція зазвичай обходиться в десятки тисяч гривень. Далеко не всі сучасні підприємці готові витратити таку кількість коштів на організацію правильної вентиляції. В зв’язку з цим вони часто приймають рішення залишити питання провітрювання приміщення без уваги.

Якщо ви керуєте компанією, продуктивність найманого працівника, його ефективність і активність повинні цікавити вас у першу чергу. Навіть високо мотивований працівник може показувати низькі результати роботи, скаржитися на головний біль, млявість і погану концентрацію уваги. Головною причиною цього часто слугує саме поганий мікроклімат у приміщенні.

В разі, якщо на обідню перерву співробітники залишаються в офісі, запах від розігрітої їжі буде концентруватися в цьому приміщенні, створюючи ефект їдальні. Продуктивно працювати в такій атмосфері вкрай непросто.

Якщо ж ви рядовий співробітник і почали помічати за собою втрату працездатності через постійну втому, зверніть увагу на облаштування вентиляції в офісі. Можливо, причина криється саме в неправильному провітрюванні.

Чому це питання настільки важливе?

Через брак свіжого повітря відбуваються окислювальні процеси в крові, мозок не отримує тієї кількості кисню, яка необхідна при напруженій роботі. В результаті падає працездатність, з’являються перепади настрою та регулярні головні болі.

Розроблена нами система енергоефективного провітрювання довела свою ефективність і отримала позитивні відгуки від підприємців. Завдяки мобільності монтажу, навіть якщо у вас орендований офіс, в разі переїзду ви зможете забрати з собою основні частини рекуператора.

Нам вдалося досягти оптимального поєднання якості, функціональності, надійності та ціни. В середньому, вартість провітрювання одного офісу площею до 30 м2 з трьома робочими обійдеться в суму до 10 тис грн., включно з монтажем.

Якого ефекту варто очікувати від рекуператорів СмартСтрім?

У першу чергу, це підвищення комфорту на робочому місці. Відпаде питання задухи та відчуття несвіжого повітря. Робочий день буде починатися з приходом до свіжого офісу, що зробить робочий процес набагато більш комфортним.

Буває так, що більшість співробітників офісу палять, і це дозволено робити прямо на робочому місці (іноді стикаємося з такими клієнтами). Проведені нами експерименти показали, що некурець, який потрапляє до такої обстановки, на наступний день вже не відчуває запаху нікотину, хоча він є одним із найбільш їдких запахів.

Досить популярним стало перепланування офісу та створення нових приміщень. Типовим випадком є ​​кімнати для переговорів, у яких немає вікон і, як наслідок, немає природної вентиляції. В такому випадку ми пропонуємо цілком грамотне рішення – монтаж внутрішнього модуля Смарт Стрім, який буде виводити перероблене повітря з кімнати та подавати до неї повітря з офісу. Плюс в тому, що даний модуль працює абсолютно безшумно, тому не буде викликати жодного дискомфорту.