Вентиляція підвалу

Сирість у підвалі проявляється в таких випадках:

У нашій статті йтиметься про те, як усунути вогкість і налагодити вентиляцію підвального приміщення.

Якщо ви впевнені, що гідроізоляція повністю справляється зі своїм завданням, настав час вирішити питання, що стосується застою повітря.

Досить часто власники підвальних приміщень обмежуються отворами в стіні, однак це не завжди допомагає вирішити наявну проблему. Причина криється в тому, що цей процес неконтрольований і залежить винятково від природних факторів (напрямок і швидкість вітру, тиск і т. д.).

Для ефективного усунення надмірної вогкості в підвалі необхідно налагодити примусове провітрювання. Саме для цього й призначений стіновий рекуператор. Він буде забезпечувати оновлення повітря при будь-яких погодних умовах. Головне, що вам не знадобиться монтувати дорогу або більш потужну модель навіть у тому випадку, якщо ви маєте справу з великим підвалом (30м2). Оскільки він є нежитловим приміщенням, регулярного оновлення повітря для усунення вогкості цілком достатньо. В нашій практиці ми часто стикаємося з такими об’єктами. Також бувають ситуації, коли підвал знаходиться нижче рівня землі, за рахунок чого вивести канал на вулицю дещо проблематично. В таких випадках облаштовується невеликий приямок або ж виконується монтаж через стелю з коліном, до якого монтується вент. канал, що проходить по підлозі гаража.

Відчутний ефект від установки нашого рекуператора в підвалі проявляється вже через 2-3 тижні з моменту завершення монтажних робіт. Незабаром ви помітите повне усунення запаху сирості, вогкості та осушення стін.

Більш детальну інформацію про існуючі можливості облаштування вентиляції в підвалі можна дізнатися, зв’язавшись із нами будь-яким зручним способом. Ми пояснимо, який рекуператор найкраще підійде конкретно для вашого об’єкта, і допоможемо з монтажем.