Вентиляція в гаражі

Сьогодні питання облаштування вентиляції в гаражі та підвалі набирає все більшої актуальності. Особливо, якщо гараж є частиною будинку.

До нас все частіше звертаються з приводу обладнання гаражів і підвалів провітрювачами. В зв’язку з цим ми вирішили приділити питанню вентиляції більше уваги та надати більше відомостей, що стосуються пристроїв, призначених для провітрювання приміщень.

До головних причин, із яких виникає необхідність встановити провітрювач в гаражі, належать бажання запобігти появі іржі, позбутися концентрації випарів від машини та просто облаштувати комфортну територію для себе. Адже гараж часто є особистою територією чоловіка і проведення часу в ньому вже встигло перетворитися на справжню субкультуру.

Зазвичай гараж – це неопалюване приміщення з енергозберігальним вікном і ролетними воротами. Досить часто в ньому присутня яма або підвал. У подібних умовах створюється особливо сприятливе середовище для накопичення вологи та випарів. Якщо автомобіль буде постійно перебувати у вологому приміщенні, це негативно вплине на його корпус.

Також гараж часто використовують у якості місця для зберігання інструменту, рибальських снастей, мисливського спорядження та інших корисних речей. Під впливом вологи вони з часом псуються та гниють (рибалки розуміють це, коли рветься волосінь у найбільш невідповідний момент).

Для профілактики та усунення описаних вище проблем ми пропонуємо облаштувати гараж провітрювачем Смарт Стрім. Дана система розроблена для організації постійного заміщення повітря в гаражі. Вона дозволяє примусово виводити повітря з приміщення. За добу може пройти до 10 циклів повної заміни повітря, чого цілком достатньо для правильної вентиляції та збереження майна неушкодженим.

Завдяки рекуператорам СмартСтрім можна забезпечити бюджетну вентиляцію. З таким обладнанням ви заощадите на ремонті гаража, позбудетеся необхідності самостійно стежити за мікрокліматом, зможете бути впевнені, що корпус автомобіля не постраждає від постійної вологості, а також забезпечите сприятливі умови для складання цінних речей, які не можете зберігати в житловій частині будинку.